single.php

planowane zmiany w grafiku pracy i ważne informacje

W najbliższym tygodniu planujemy otwarcie Poradni w następujących godzinach :

30.03 poniedziałek 8.00 – 15.00;

31.03 wtorek 8.00 – 15.00

1.04 środa 8.00 – 19.30

2.04 czwartek 08.00 – 15.00

3.04 piątek 14.00 – 19.30

Uprzejmie prosimy aby na wizyty zgłaszały się jedynie osoby bezwzględnie zdrowe – najmniejszy katar, kaszel, ból gardła, bóle mięśniowe, objawy zwykłego przeziębienia wykluczają w obecnej chwili możliwość odbycia wizyty w naszej Poradni. Prosimy o kontakt z naszą recepcją w dniu zaplanowanej wizyty celem odbycia odpowiedniej ankiety tzw. triage. Zachęcamy do tego aby pacjentki były wyposażone w osobiste środki zabezpieczające : maseczka oraz rękawiczki- stanowi to element rekomendacji PTG.

Nasze Pacjentki muszą przejść przed wejściem na teren firmy wstępną ocenę stanu zdrowia – pomiar temperatury ciała i wywiad przeprowadzany przez pracowników recepcji. Jeżeli nasi pracownicy stwierdzą jakiekolwiek objawy przeziębienia lub wywiad będzie w jakimkolwiek stopniu ryzykowny ( dodatni ) pacjentka nie zostanie zaproszona dalej do poczekalni i będzie musiały zmienić termin swojej wizyty.

Prosimy o przychodzenie bez dzieci i osób towarzyszących – do poczekalni może wejść obecnie tylko jedna pacjentka.

Jeżeli temat i powód wizyty nie jest pilny i może zostać przesunięty o około miesiąc lub dwa to bardzo prosimy aby skorzystać z naszej oferty wizyty on line – szczegóły są zamieszczone na naszej stronie.

przepraszamy za utrudnienia ale mamy nadzieję, że ten trudny dla wszystkich czas minie szybko i znowu będziemy mogli pracować z uśmiechem tak jak przez ostatnie kilkanaście lat…

Nasi lekarze do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie.