single.php

PROFILAKTYKA INFEKCJI ważne informacje

DRODZY PACJENCI – DLA NASZEGO WSPÓLNEGO BEZPIECZEŃSTWA dostosowując się do obowiązujących przepisów ustalamy co następuje:

Niektóre wizyty w celu kontynuacji leczenia, przedłużenia zwolnienia, konsultacji wyników mogą się odbyć w drodze WIZYT ON-LINE – szczegółowe informacje zostały opisane w kolejnej zakładce aktualności.

ZAPRASZAMY NA WIZYTY JEDYNIE PACJENTÓW BEZ JAKICHKOLWIEK SYMPTOMÓW INFEKCJI.

Uprzejmie prosimy aby na wizyty zgłaszały się jedynie osoby bezwzględnie zdrowe – najmniejszy katar, kaszel, ból gardła, bóle mięśniowe, objawy zwykłego przeziębienia, alergii, nieznacznie podwyższona temperatura ciała pow. 37.0 stopni Celsjusza niestety w obecnej chwili wykluczają możliwość realizacji wizyty w naszej Poradni gdyż nie jesteśmy w stanie na 100% wykluczyć możliwości innej przyczyny objawów…

WPROWADZAMY OBOWIĄZEK PRZYCHODZENIA NA WIZYTY W MASECZKACH ZAŁOŻONYCH NA USTA I NOS.

Maseczki mogą być bawełniane, chirurgiczne, z filtrem lub bez – ważne aby były założone prawidłowo i zasłaniały nos oraz usta. Dla wyjaśnienia informujemy, że maseczki mają chronić nie nas samych ale pozostałe osoby przed możliwością zarażenia się drogą kropelkową wirusem. Większość z nas może być w obecnej chwili tzw. bezobjawowymi nosicielami. Nasz personel obowiązkowo nosi maseczki lub przyłbice, oraz wprowadziliśmy dodatkowe środki zapobiegawcze- każdorazowa dezynfekcja rąk płynami spirytusowymi zarówno personelu ale i wszystkich odwiedzających nas pacjentów. Uprzejmie informujemy, że pacjenci bez maseczek nie bedą przyjmowani do naszej Poradni.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Zespół PRO CREATIVE

We are a team of specialists with an individual approach