PRO CREATIVE – to nowoczesne Centrum Medyczne w Krakowie, które powstało w 2006 roku.

Jesteśmy zespołem lekarzy, terapeutów, położnych i wyszkolonego personelu recepcji, który pracuje wspólnie dla jednego celu jakim jest poprawa zdrowia i dokładna diagnostyka naszych pacjentów.

Od samego początku staramy się stworzyć miejsce dedykowane wymagającym pacjentom, miejsce wyróżniające się dobrą atmosferą, ciepłym i indywidualnym przyjęciem ale przede wszystkim skupiamy się na rozwiązaniu nie raz skomplikowanych problemów zdrowotnych.

Podnosimy swoje kwalifikacje poprzez ciągłe szkolenia, pracujemy z wykorzystaniem możliwie najlepszych sprzętów medycznych i każdemu pacjentowi poświęcamy tyle czasu ile wymaga jego stan zdrowia.

Dbamy o holistyczne, szerokie spojrzenie na zgłaszany problem medyczny, a jest to możliwe dzięki bliskiej współpracy pomiędzy lekarzami różnych specjalizacji:

Ginekologów, Położników, Endokrynologów, Urologa, Psychologa, Dietetyka, Położnej ale również dzięki szerokiej ofercie badań diagnostycznych wykonywanych na miejscu: USG (zarówno 2, 3 ale i 4D, Cytologii, badaniom mikrobiologicznym, badaniom HPV i wielu innym.

Pacjentkom ciężarnym stwarzamy możliwość osobistego udziału lekarza przy porodzie czy to tym naturalnym czy to również operacyjnym.

W tym celu współpracujemy ze Szpitalem UJASTEK oraz innymi Klinikami i Szpitalami w Krakowie.

Dla Pacjentek wymagających leczenia operacyjnego oprócz diagnostyki i leczenia zachowawczego stwarzamy możliwość leczenia operacyjnego współpracując z Prywatnymi Klinikami w Krakowie.

Dla Par starających się o poszerzenie rodziny stworzyliśmy kompleksową opiekę począwszy od konsultacji naszych specjalistów, poprzez szereg badań diagnostycznych, monitorowanie cyklu, stymulowanie owulacji, leczenie zdiagnozowanych przyczyn niepłodności ( np. PCOS ), przygotowanie do ewentualnej drożności jajowodów, inseminacji czy też czasem koniecznego in vitro.

Diagnozujemy również schorzenia endokrynologiczne i metaboliczne dzięki dobrej współpracy z naszymi Endokrynologami.

Odnosząc się do nazwy firmy PRO CREATIVE – chcemy być jako zespół KREATYWNI w podejmowaniu możliwie najbardziej zaawansowanej diagnostyki i terapii dla dobra naszych pacjentów i po kilkunastu latach pracy i doświadczenia wierzymy, że jest to możliwe…

Serdecznie zapraszamy
Zespół Pro Creative

Nasi lekarze do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie.