single.php

“Rzuć cień podejrzenia na swoje jajniki”

Pro Creative zaprasza na zniżkowe badania w ramach akcji prowadzonej przez ogólnopolską organizację Kwiat Kobiecości “Rzuć cień podejrzenia na swoje jajniki”

Celem akcji jest uświadomienie kobietom konieczności regularnych badań ginekologicznych i sprawdzenie swoich obciążeń rodzinnych. Ważne jest wzajemne mobilizowanie się do badań, przypominajmy o nich swojej mamie, córce, przyjaciółce.

RAK JAJNIKA – ma miano cichego zabójcy – statystyki są przerażające co roku w Polsce rozpoznaje się około 3500 nowych zachorowań na raka jajnika, a umiera około 2500 kobiet. Nowotwór ten rozwija się po cichu, nie dając wczesnych specyficznych objawów dlatego wykrywany jest często zbyt późno. Cień podejrzenia mogą dać objawy ze strony układu pokarmowego dyskomfort w jamie brzusznej, zaparcia, biegunki, wzdęcia nie związane ze spożywanym pokarmem, bóle w okolicy krzyżowej, w dole brzucha, zwiększenie obwodu brzucha, nudności, wymioty, ogólne zmęczenie, osłabienie, parcie na pęcherz, częste oddawanie moczu bez związku z infekcją pęcherza moczowego, nieregularne miesiączki, nietypowe krwawienia z dróg rodnych, utrata masy ciała nie związana z prowadzona dietą. Dlatego, iż objawy są tak nietypowe istotne jest prowadzenia badań profilaktycznych, rozmowa z ginekologiem na temat dolegliwości mimo, iż może się wydawać, że nie mają związku z narządami rodnymi. Istotne jest też sprawdzenie swoich obciążeń rodzinnych. Musimy pamiętać, że mamy do dyspozycji szeroką diagnostykę laboratoryjną, wysokiej klasy aparaturę USG, dostępne są badania genetyczne – potrzeba tylko mobilizacji do regularnych badań i świadomość ich konieczności – wczesne wykrycie choroby daje większą szansę na skuteczne wyleczenie.

W Pro Creative proponujemy Paniom zniżki na wybrane badania:
– Usg ginekologiczne – 80 zł ( cena poza rabatem 120 zł )

– Test ROMA – 120 zł ( cena poza rabatem 130 zł )
Badania odpowiedzialne za zmiany patologiczne w obrębie gonad to markery CA 125 oraz HE 4 tzw test ROMA na podstawie tych wartości wylicza się algorytm ryzyka występowania złośliwej formy nowotworu jajnika. Należy pamiętać, iż testy te powinno się robić pod kontrolą lekarza, gdyż istnieją schorzenia mogące zmieniać wartości markerów)

– BRCA 1 – 4 mutacje 200 zł ( cena poza rabatem 250 zł )
– BRCA 1 – 6 mutacji 240 zł ( cena poza rabatem 300 zł )
Badania genetyczne w kierunku predyspozycji do nowotworu raka piersi i jajnika – pobierany jest wymaz z wewnętrznej strony policzka

Badania po preferencyjnych cenach można wykonać w grudniu 2015r – (od 01.12 do 31.12.2015)

Celem umówienia się na zniżkowe badania prosimy o kontakt z rejestracją oraz powołanie się na akcję “Rzuć cień podejrzenia na swoje jajniki”.

Akcja wprowadzona wspólnie z organizacją Kwiat Kobiecości

We are a team of specialists with an individual approach